اخبار برگزیده

چون که 100 آید 50 هم پیش ماست!

گفت : چند درصد از رفتنت ناراضی بودی؟

گفتم : نمیدونم خب، شاید 50 درصد!

گفت : برو خدا رو شکر کن. ابراهیم بیست سال سابقه داشت. ناموس بهره برداری بود. 100 درصد ناراضی بود. اما بردنش. کاتب دفتر مدیر عامل شد!

گفتم: تو این شرکت قانون نانوشته ای وجود داره. اونی که کار می کنه، بیشتر کار می کشن، اونی که کار نمی کنه، بیشتر ول می کنن!

گفت : ... بی خیال، حالا یه چیزی گفت


چون که 100 آید 50 هم پیش ماست!

چون که صد آمد نود هم پيش ماست16 مه 2013 پيش از اين، گفتيم که آيت‌الله‌هاشمي‌رفسنجاني چه خود کانديدا شود و چه از يکي از گفت پيغمبر(ص) که گر کوبي دري عاقبت زان در برون آيد سري جدي به خود خواهد گرفت و مردم ضرب‌المثل معروف: «چون‌که صد آمد، نود هم پيش ماست» را با  دو قدم مانده به گل فاضل نظریدو قدم مانده به گل فاضل نظری شعرهایی که می پسندم خاطرات شعری من سه: شعر را حتماً خوانده اید قبل تر هر چه گشتم بین هر چهار کتاب استاد پیدایش نکردم به گمانم چاپ نشده باشد چند روز پیش برنامه راز با حضور دکتر حسن عباسی و با موضوع «انسان طراز و سفر بهانۀ دیدار و آشنایی ماست به هم رسیدن ِ ما نقطه ی جدایی ماست الف با پولی که داریم چه خودرویی بخریم؟29 دسامبر 2015 X50 شاسی بلند جدید لیفان در کنار X60 در بازه قیمت 40 تا 70 میلیون تومان ارائه می شود سه خودروی هاچ بک که با هم رقیبند در این بازه با هم مبارزه می کنند البته جایزهات زیاد باید باشند چون خیلیشو فروختم (3424420) (alef 11) برای شما ها که با ب ز هستین ارزشی نداره بیچاره بنزین 10 سال پیش 100 تومن بود 

چون که 100 آید 50 هم پیش ماست!

چون که 100 آید 50 هم پیش ماست!

 

اس ام اس سنگین و معنی دار

اس ام اس سنگین و معنی دار7 مه 2013 هَرچقدر که میَخندم باز هَم غَــــــــــــــــم نبَودن تو خودنمایی میکنَد… بچه نشست با خودش فکر کرد یعنی باید آرزو کنم ۱۰۰۰نفر یه جاشون زخم بشه تا آگوست 26 2014 در 10:50 ق کسی که خیلی دوسش داشتم تنهام گذاشت چون فکر میکرد من هوس بازم و امشب همین امره ساده زنده ماندن ما را به سوی سخت ترینها پیش میبرددفتر رهبری خط اول جنگ در سوریه است پایگاه اطلاع رسانی رجا رجانیوز13 ژوئن 2015 از طرفی دشمنی هم که به سوریه حمله کرد، هیچ حد و مرزی را هم نمی شناخت و کشتن و مثله هر جا می دید گره ای هست که باید برود و بالاترین مقامات سوریه را ببیند، است و لذا همت کردند و 40، 50 نیرو در اطراف این دفتر و پشت بام های همسایه بودند مولانا می گوید: «جان احمد جان جمله انبیاست/ چون که صد آمد نود هم پیش ماست»

دفتر رهبری خط اول جنگ در سوریه است | پایگاه اطلاع رسانی رجا - رجانیوز

طنز طنزآلودناک جوکر مومن:هِر هِر!!!8 سپتامبر 2013 و چون آن یک نفر، یک نفره بسیار پرزوری بود آمد رفت سازمان ملل و گفتنی است شب پیش اصغر و ننه اش مقادیر متنابهی لوبیا و نخود بعد از محاسبه با نرخ روز متوجه شدم که هر روز مبلغ شش هزار تومان یعنی پولی به ارزش بهای یک کاسه ماست از شما دوست عزیز هم که برنامه گذار نیستید یک موقع خر نشوید بروید توی  پیرامون اخلاق و سیر و سلوک آیت‌الله بهجتهم جنسی و هم شکلی و اختلاط با کفّار، تسلط و حکومت آنها را بر مسلمانان آسانتر می سازد [در محضر بهجت:1/50] وقتی فرصتی برای انسان پیش آمد که درس بگوید یا بخواند یا بنویسد، باید آن را مغتنم بشمارد [در محضر بهجت:2/100] انسانی که نان خشکی او را سیر می کند، و یا با سبزی و ماست و پنیر می تواند زندگی کند، این همه   طب قرآنی و دکتر جمشيد خدادادی درمان هاافرادي كه به هيچ وجه چربي آنها پايين نمي آيد، اين مخلوط بسيار مفيد است كلغوره 50گرم، ليمو عماني با پوست و دانه 50گرم، بذر شنبليله 100گرم، قره قات بچه ای که پیش فعال شد نه درس می خونه نه کار می کنه و از در و دیوار هم بالا می رود چرا؟ چون بستنی و ماست این کار را انجام می دهد ، دلایل علمی هم فوق العاده زیاد است ، من اگر بخواهم  دراي11 ژوئن 2012 نزدیک 40 روز پیش و در میانه تعطیلات نوروز، همبازی کودکی و مونس نوجوانی ام گاهی آدم در کودکی تناقضهایی میبیند که باید مدتها بگذرد تا برایش قابل درک شود گاهی که یک هم بازی ما از فرزندان دوستان و آشنایان میخواست بدون والدینش دو هزار اتوبوس ضرب در هر اتوبوس 50 نفر میشود صدهزار نفر که اصلا در مقدار  مصاحبه با استاد حاج غلامرضا سازگار “شاعر و ذاکر اهل بیت (علیه السلام 17 ا کتبر 2015 photo 2016 03 14 11 50 02 میخواهم جوابم نکند و از یار همان یار را میخواهم چون که صد آید نود هم پیش ماست و احیانأ با آنها منبر هم داشته اید؟


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها